Dla osób, które pragną uzyskać certyfikat dogoterapeuty proponujemy nową usługę szkoleniową pod nazwą „Kurs dopasowany na miarę”.

na czym polega usługa

1/ indywidualnie zarządzaj czasem

Wiele osób pragnących uzyskać certyfikat dogoterapeuty szuka szkolenia nie pod kątem jakości świadczonej usługi szkoleniowej, ale terminóww organizacji zajęć i polityki finansowania szkoleń.

Od tej chwili możecie Państwo samodzielnie zarządzać swoim czasem szkoleniowym – stworzyć swój własny indywidualny terminarz uczestnictwa w kursie zawodowym.

wystarczy jedynie wejść na stronę terminarza zjazdów i samemu wybrać interesujące Państwa dni szkoleń w taki sposób, by uczestnictwo w nim nie kolidowało z innymi Państwa zajęciami oraz pozwalało na dogodne wnoszenie opłat.

2/ indywidualnie zarządzaj wiedzą

Osoby, które zgłaszają się na kurs reprezentują zróżnicowany poziom przygotowania wstępnego, na poziomie dotychczasowej wiedzy oraz celu w jakim zamierzają wykorzystać dogoterapię. To powoduje, że nawet bardzo rozbudowany tematycznie kurs nie będzie w stanie zaspokoić potrzeb wszystkich uczestników. To również wiąże się z wysokimi kosztami uczestnictwa w szkoleniu, na którym przekazywane są już znane nam informacje.

Od tej chwili możecie Państwo również samodzielnie dopasować do swoich potrzeb zakres wiedzy, która jest Państwu niezbędna do uzyskania tytułu dogoterapeuty.

W tym celu wystarczy wysłać do nas maila, w którym podacie Państwo swoje dotychczasowe wykształcenie oraz adresatów i zakres oddziaływań prowadzonej przez Państwa w przyszłości dogoterapii.

3/ indywidualna forma nabywania wiedzy

W chwili obecnej trwają prace nad stworzeniem szkoleń e-learningowych w zakresie kursów zawodowych z dogoterapii. Ta forma nabywania wiedzy pozwala na uzyskanie certyfikatu w bardziej elastyczny i tańszy sposób. Będą to jednak kursy blended learning.

W przypadku dogoterapii, nie ma możliwości odbycia kursu tylko w formie e-learningu. Wymaga ona również uczestnictwa w zajęciach warsztatowych organizowanych w tradycyjny sposób.

Więcej informacji na temat tej usługi uzyskacie Państwo mailowo lub telefonicznie.