5664516015_97ee83632c_oPolecamy następujące kursy i szkolenia, akredytowane przez nasz Związek

  • kurs zawodowy dogoterapeuty/kynoterapeuty – uczestnicy kursu otrzymują certyfikat zawodowy oraz roczną akredytyację Związku. Kursy prowadzone są przez profesjonalne instytucje szkoleniowe, wpisane do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych w zakresie kształcenia zawodowego  wraz z zatwierdzonym programem szkolenia zawodowego dogoterapeuty/kynoterapeuty. 
  • kurs zawodowy felinoterapeuty – uczestnicy kursu otrzymują certyfikat zawodowy oraz roczną akredytyację Związku. Kursy prowadzone są przez profesjonalne instytucje szkoleniowe, wpisane do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych w zakresie kształcenia zawodowego  wraz z zatwierdzonym programem szkolenia zawodowego felinoterapeuty.
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe dogoterapeuty/kynoterapeuty w zakresie pracy terapeutycznej i prowadzenia psa – uczestnicy kursu otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia. Kursy prowadzone są przez profesjonalne instytucje szkoleniowe, wpisane do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych w zakresie kształcenia zawodowego  wraz z zatwierdzonym programem prowadzonego szkolenia.
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe felinoterapeuty w zakresie pracy terapeutycznej i prowadzenia kota w kierunku felinoterapii – uczestnicy kursu otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia. Kursy prowadzone są przez profesjonalne instytucje szkoleniowe, wpisane do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych w zakresie kształcenia zawodowego  wraz z zatwierdzonym programem prowadzonego szkolenia.
  • konsultacje indywidualne w zakresie przygotowania zwierząt (psów i kotów) do pracy terapeutycznej. Konsultacje prowadzone są przez trenerów zrzeszonych w związku.
  • konsultacje indywidualne w zakresie doboru zwierząt (szczeniąt i kociąt) do dogoterapii/kynoterapii oraz felinoterapii.
  • prowadzenie superwizji i opieki stażowej dla terapeutów pracujących ze zwierzęciem, w zakresie prowadzenia terapii z wykorzystaniem psa lub kota.

 

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń.

W przypadku zainteresowania konsultacjami indywidualnymi oraz superwizją i opieką stażową, prosimy o kontakt mailowy dogoterapia@program.org.pl lub telefonicznie pod numerami telefonu 511363206 lub 503575157 w celu umówienia terminu spotkania i wyceny usługi.